Blog

Miky Aragón, director del Consell d’Associacions de Barcelona: “Aplicar la protecció de dades a la nostra entitat ha estat un encert”

Miky Aragón, director del Consell d’Associacions de Barcelona: “Aplicar la protecció de dades a la nostra entitat ha estat un encert”

Des del maig del 2018, la normativa europea de protecció de dades és d’obligat compliment. Totes les associacions, fundacions i cooperatives han d’estar al dia amb la protecció de dades perquè, en cas contrari, les...
Pau Illa, excoordinador de l’Esplai Druida: “Els coneixements de Suport Tercer Sector en protecció de dades agilitzen la feina”

Pau Illa, excoordinador de l’Esplai Druida: “Els coneixements de Suport Tercer Sector en protecció de dades agilitzen la feina”

L’Esplai Druida és una de les entitats a les quals hem implantat mesures de protecció de dades. Pau Illa, excoordinador de l’entitat, va optar per Suport Tercer Sector-Fundesplai per la seva experiència en...

Segueix-nos!

Subscriu-te ara al nostre butlletí

Segueix-nos a les xarxes socials

Som Fundesplai

Som Fundesplai, una entitat sense ànims de lucre amb la missió d'educar els infants i joves, enfortir les entitats de lleure i el Tercer Sector, millorar el medi ambient i promoure la ciutadania i la inclusió social, amb voluntat transformadora.

A través de Suport Tercer Sector recolzem i enfortim les entitats oferint serveis i productes ajustats a les necessitats del món associatiu.

Coneix Fundesplai